درباره شرکت

شرکت دانش بنیان کوثر فرآیند ایلیا در سال ۱۳۷۵ به همت دکتر رضا شاملو و با شناخت گلوگاه های مهم عرصه تولید صنعتی، شروع به فعالیت نمود و تا امروز با تلاش مضاعف توانسته با حضور در مجامع صنعتی، علمی و تحقیقاتی و با کسب عناوین مختلف جایگاه مهمی در صنایع دارو و غذا کسب کند. در ابتدا توانایی خود را در صنعت دارویی به اجرا درآورد زیرا این بخش از صنعت تاکنون وابستگی خاصی به کشورهای خارجی داشته است و اینگونه بود که با ارائه طرح فیلتر ضدانفجاری گلات آغاز به کار کرد و همچنین با هدف ایجاد تنوع در تولیدات خود، در صنایع دیگری چون صنایع غذایی، شیمیایی و پتروشیمی محصولاتی را تولید کرده است تا با تامین نیازهای بازار داخلی از خروج میلیون ها دلار ارز از کشور جلوگیری نماید.

این شرکت در سال ۱۳۹۳ از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بعنوان شرکت دانش بنیان انتخاب شد و با این ارتقا؛ مسئولیت خطیری را برعهده گرفت تا بتواند در مسیر خود کفایی کشور قدم بگذارد.

نتیجه کار و تلاش و کار آفرینی، تولید است و نتیجه تولید اشتغال؛ فارغ التحصیلان دانشگاه ها صرفاً جویای کار نباشند و شغل را خودشان ایجاد کنند.

دکتر رضا شاملو

ویژگی هایی که ما را از دیگران متمایز می کند
  • مشاوره رایگان در زمینه طراحی و ساخت قطعات خاص و سفارشی
  • ارتباط مستمر با اساتید دانشگاهی و دریافت مشاوره در پروژه های خاص
  • تحویل به موقع و مقرر سفارش
  • خدمات پس از فروش در تمامی محصولات تا موعد مقرر
ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

کارشناسان ما می توانند در خصوص هزینه و توجیه اقتصادی ساخت قطعات، راهنمایی های دقیق و ارزشمندی به شما ارائه دهند.تولید انواع حلال صنعتی (شامل حلال دستگاه های چاپگر و حلال پاک کننده پوکه های آمپول)

حلال صنعتی
Industrial Solvents

مشاوره تخصصی در حوزه طراحی وساخت قطعات صنایع دارویی، غذایی و شیمیایی

error: Content is protected !!